Pensjonat w Sopocie | Plac Rybaków INN – Pokoje nad morzem

AKTYWNIE

KartCenter Sopot

KARTCENTER

Największy tor gokartowy na Pomorzu!

Tor asfaltowy o długości ok. 500m, jedyny w Polsce most gokartowy. Piętrowy przeszklony klub z pubem i tarasami widokowymi. Gokarty SODI GT3 i GT5.
www.kartcenter.pl


HIPODROM SOPOT
 

HIPODROM SOPOT
Hipodrom Sopot jest miejscem, w którym bogata tradycja i ponad 100 letnia historia przeplatają się z nowoczesną działalnością i dynamicznym rozwojem. Na co dzień – oaza zieleni i spokoju w samym sercu Trójmiasta, na czas zawodów, wyścigów i imprez – zmienia się w tętniący życiem, ludźmi, wrażeniami i atrakcjami światowy kurort jeździectwa.

W grudniu 2013 roku zakończyła się inwestycja “Rewitalizacji historycznego zespołu Hipodromu w Sopocie wraz z remontem i rozbudową”, dzięki której nasz obiekt stał się jednym z najnowocześniejszych ośrodków jeździeckich w Polsce i w Europie!

 


Adventure Park Gdynia Kolibki

Największy park przygody w Polsce

Gdynia, ul. Bernadowska 1

Adventure Park jest miejscem gdzie każdy znajdzie przygodę dla siebie.  Rozległy teren,  profesjonalnie przygotowany do realizacji najróżniejszych aktywności i sportów daje duży wybór atrakcji.  Szeroka oferta pozwala na realizację zarówno małych jak i dużych imprez firmowych, pikników rodzinnych jak i imprez indywidualnych.

Organizujemy niezapomniane urodzinki dla dzieci, wieczory panieńskie, kawalerskie, zajęcia pozaszkolne dla klas i wiele innych.

DLA NASZYCH GOŚCI 10% RABATU!


Aqua Park Sopot

Sopot, Zamkowa Góra 3-5

Aquapark Sopot oferuje szeroką gamę rekreacji wodnej w tym kompleks basenowy, restauracje, a także jedyny w Sopocie Bowling.